Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / fenomen
Autor Wiadomość
Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 8 Sty 2009 13:34
Odpowiedz 


witam, to moj pierwszy post.

po pierwsze Bornholm fascynowal mnie od dawna, i ciesze sie ze jest tyle osob którzy interesuja sie ta wyspą.
bylem tam raz, na jednodniowej wycieczce z darlowa do nexo, statkiem lady assa.
Fenomen tego miejsca dla mnie polega na tym ze jest tak blisko a tak inne - darlowo, tłok, scisk, budki z badziewem, karuzele w porcie - po 3 godzinach schodzi sie ze statku w innym swiecie, luz, cisza,spokoj, mila morska atmosfera, wolno jezdzace samochody, usmiechnieci mili ludzie, masa rowerów. odnioslem wrazenie ze tam jest wszystko "dla czlowieka" , dla rodzin z dziecmi, dla ludzi ktorzy chca po prostu odpocząc bez rejwahu, smrodu spalin, otepienczej muzyczki i wszechwładnego w polsce człowieka bez szyi.
niby nic specjalnego, zielono, ładne domki, ptak, spiewa, a tak duzo zarazem...

TOMEK
# Napisano: 28 Sty 2009 00:09
Odpowiedz 


zgadzam się z tobą całkowicie. jestem wręcz zaszokowany Bornholmem tym ...............zwolnionym tepem życia , ta ludzkością . gdyby nie te wiatry przeprowadziłbym się tam na stale. tak to jest inny świat. jeden dzień to niec. nie poznasz raju. pragnę ciszy relaksu psychicznego i zwolnionego tępa. to jest piękne..............ale gdy jest słonce , pogoda.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej