Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm - 2 tygodnie
Autor Wiadomość
Keti
# Napisano: 17 Kwi 2009 19:06
Odpowiedz 


Witam, Czy jest sens jechać na Bornholm na 2 tygodnie? Czy 1 tydzień na zwiedzenie wyspy rowerem w zupełności wystarczy??

Anonimowy
# Napisano: 17 Kwi 2009 19:22
Odpowiedz 


ja tez myslalam o dluzszcyh wakacjach na tej wyspie czy znajdzie sie ktoś kto nam doradzi ??

Anonimowy
# Napisano: 18 Kwi 2009 08:38
Odpowiedz 


2 tygodnie są super. Jasne, że całą wyspę zwiedzicie szybciej, ale warto też poleniuchować tam trochę dłużej. Nie jeżdżę na Bornholm na krócej niż 2 tygodnie, a i tak zawsze jest żal wyjeżdżać.

czarny
# Napisano: 18 Kwi 2009 08:41
Odpowiedz 


hmmm.... zależy co się chce tam robić i czego się oczekuje. ja już byłem trzy razy. myślę że na rowerek tydzień w zupełności wystarczy żeby większość rzeczy zobaczyć. chyba że ktoś chce się cieszyć słodkim lenistwem na wyspie to można jechać na dłużej. no i kwestia trafienia dobrej pogody. dwa lata temu w czerwcu trafiliśmy na trzy dni słońca i gorąca a w tamtym roku niestety już nie było tak pięknie

Anonimowy
# Napisano: 15 Maj 2009 07:44
Odpowiedz 


Zdecydowanie polecam 2 tygodnie. Na pierwszy tydzień wynajmujemy sobie domek a na drugi pod namiot. Byliśmy tam 2 razy i pogoda była ok. Najlepszy okres to początek lipca. Są tam fajne koncerty jazzowe, jarmarki ...

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej