Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Autobusem po Borholmie.
Autor Wiadomość
luk
Użytkownik
# Napisano: 21 Maj 2009 19:10
Odpowiedz 


Witam,

wybieram się na początku czerwca na Borholm, dokładniej do Nexo. Jedyną rzeczą, której jeszcze nie udało mi się zrozumieć to kursowanie autobusami po wyspie. Nie potrafię zrozumieć o co chodzi z tymi strefami. Jest 5 różnych kolorów i w ramach tych kolorów kilka dopasowanych numerów, tak jak to zobaczyłem na mapce. Czy ktoś mógłby mi pomóc zrozumieć lub wyjaśnić tak na chłopski rozum.
I jeśli mógłby ktoś mi podać cenę dla następujących przejazdów:
- Z Nexo do Ronne
- Z Nexo do Sandvig
- Z Nexo do Gudhjem

Jaki bilet jest najbardziej atrakcyjny aby dotrzeć do tych miejscowości. Jeszcze mam następujące pytanie o bilet jednorazowy, jest bardzo tani i co dzięki niemu można otrzymać, jaki odcinek można na tym bilecie przejechać.
Mam nadzieje że jeśli ktoś napisze mi to uda mi się zrozumieć kursowanie autobusów po wyspie.

Pozdrawiam

luk
Użytkownik
# Napisano: 22 Maj 2009 20:30
Odpowiedz 


Już mi się to wszystko wyjaśniło z tymi autobusami, najlepiej jest to wyjaśnione na stronie: https://bornholm.pl/autobus.htm .

luk
Użytkownik
# Napisano: 2 Cze 2009 21:38
Odpowiedz 


Zadam może głupie pytanie, ale pytanie. Chce kupić bilet wieloprzejazdowy dokładnie na 10 przejazdów. Kierowca powinien mieć te bilety? Druga sprawa to jak wygląda kasowanie biletów w autobusach na Borholmie, jest kilka kasowników, czy jest tylko jeden, czy kierowca sam mi bilet skasuje? Będzę wdzięczny za wszelkie wskazówki na ten temat

Pozdrawiam
Łukasz

agnabar
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2009 20:02
Odpowiedz 


bilety wielorazowe i jednorazowe kupuje sie u kierowcy. Kasownik jest przy wejściu koło kierowcy. Kasuje się samemu w zależnosci od przejechanych stref - jedna strefa= jedno kasowanie, dwie strefy= dwa kasowania itd.

luk
Użytkownik
# Napisano: 16 Cze 2009 19:42
Odpowiedz 


Spoko,
właśnie dzisiaj wróciłem z Bornholmu, tak jak kolega pisze tak też się kasuje. W sumie bilety wieloprzejazdowe najbardziej się opłaca. Po wejściu do autobusu po prawej stronie przy oknie jest śmieszny automat do kasowania biletów, który wycina poszczególne numerki na bilecie.
Pozdrawiam.

Anonimowy
# Napisano: 4 Lip 2009 11:10
Odpowiedz 


Witam,

A czy ktoś mółby mi rozwiązać taki praktyczny przypadek:

Czy kasując w pierwszym autobusie 10 razy bilet 10-przejazdowy na 1 strefe jest on ważny na wszystkie strefy dla 2 osób i możemy się przesiadać w ciągu 90min?

Pozdrawiam,
Mirek

Anonimowy
# Napisano: 28 Lip 2009 08:33
Odpowiedz 


Witam
Uważajcie na rowery przewożone autobusami.Ja jechałam busem i rowerem doczepionym z tyłu i po wysiadce bus odjechał z moim rowerem.Całe szczęście został mi odstawiony na kemping następnego dnia, oczywiście po interwencji.Bornholm jest przecudowny, natomiast ich rozkład jazdy niezrozumiały, również przez miejscowych.Pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej