Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Jaka pogoda w ostatnim tygodniu sierpnia na Bornholmie?
Autor Wiadomość
drazetka22
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2009 15:58
Odpowiedz 


dzień dobry!

tak jak w temacie. wyjeżdzam z rodziną na bornholm w ostatnim tygodniu sierpnia pytam się bo w internecie nie mogę tego znaleźć. bardzo proszę o odpowiedz.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2009 19:49
Odpowiedz 


Przepraszam ale należy chyba być Bogiem aby przewidzieć pogodę na dwa miesiące do przodu. Pewnie między 12-25 st.C.

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2009 21:28
Odpowiedz 


Tez się wybieram w ostatnim tygodniu sierpnia (22 - 29) Mam nadzieję że pogoda się uda - aby nie padało !!!!

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 19 Cze 2009 17:34
Odpowiedz 


Witam!
Pogoda na Bornholmie rządzi się własnymi prawami. Mogą zapowiadać cały dzień słoneczny, a nagle wyjdą znikąd chmurki i trochę popada. W końcu to mała wysepka na morzu. Byłem tu w zeszłym roku cały sierpień i powiem, że było w kratkę sporo padało, woda była cały czas zimna. Ale jak tylko wyjdzie słońce, to nawet mimo chłodnego wiatru robi się ciepło.
Teraz jestem tu od dwóch tygodni i jak na czerwiec to jest dość zimno. I na dodatek zapowiadają chłodny lipiec, więc może sierpień będzie goracy
Pozdrowienia! Tomasz

ewelinka8885
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2009 19:11
Odpowiedz 


hej, plyniecie w sierpniu tak? Czy rezerwowaliscie juz miejsce na statku? Bo ja tez sie wybieram w połowie sierpnia i nie mam pojecia czy juz rezerwowac czy jeszcze poczekac...

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2009 22:49
Odpowiedz 


Witam,
Co do rezerwacji do zachęcam, by zrobić to jak najszybciej. Tym bardziej jeśli np. zależałoby Ci na przybycie na Bornholm w sobotę lub wyjeździe w sobotę. Właśnie na ten dzień jest najgorzej z wolnym miejscem.

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2009 22:52
Odpowiedz 


Jeśli chodzi o pogodę do Bornholm pod tym względem jest nieprzewidywalny i zmienny każdego dnia! Ponoć sezon zaczyna się tam od lipca i trwa do 15 sierpnia, bo właśnie wtedy jest szansa na najwięcej słonecznych dni pod rząd i wyższą temperaturę. Ja byłam w drugim tyg. czerwca przez tydzień i średnia temp. to +12, na zmianę każdego dnia słońce, deszcz, chmury. Przez dwa dni lało non stop - przesiedzieliśmy w domku.

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 27 Cze 2009 10:42
Odpowiedz 


Napisał(a): ewelinka8885
hej, plyniecie w sierpniu tak? Czy rezerwowaliscie juz miejsce na statku? Bo ja tez sie wybieram w połowie sierpnia i nie mam pojecia czy juz rezerwowac czy jeszcze poczekac...

Hej !!!
Ja już rezerwowałem bilety na prom ze Świnoujścia w lutym !!! Skorzystałem z promocji "teraz kupujesz taniej podróżujesz"
Zapłaciłem za bilet w dwie strony w cenie biletu w jedną stronę !!! (1180 DKK - samochód + 5 osób) Także opłaciło się ..z tego co wiem to promocja była ważna do 15 czerwca. no i nie muszę juz dopłacać dodatku paliwowego który właśnie wprowadził ponownie armator.
Pozdrawiam !!!!

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 13 Lip 2009 09:00 | Edytowany przez: TomDK
Odpowiedz 


Witam!
Chyba się spełnią prognozy. Po czterech pierwszych gorących dniach lipca, teraz co chwilę pada deszcz Pogoda ogólnie w kratkę. Wczoraj było już dość ciepło, ale dzisiaj znów pada. Mam nadzieję, że pogoda się jednak poprawi.

Pozdrawiam!
Kobaltowa Wrona

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej