Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / niebezpieczne wakacje
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 25 Maj 2010 16:23
Odpowiedz 


Nikt tu chyba nie starza ..."niesamowoitych historyjek" do wszystkiego trzeba mieć jakiś zdrowy dystans i realnie oceniać rzeczywistość.
Ta bornholmską tez a może przede wsszystkim - dla odwiedzających to piękne miejsce

karolinka
# Napisano: 5 Sty 2013 01:27
Odpowiedz 


oj widac ze jakies dziecko sie z choinki urwalo i neta zasmakowalo... smarku przestan obrarzac dunczykow bo to co piszesz to jest jakas paranoja duny to bardzo mili ludzie a zwlaszcza na bornholmie... wiem bo mieszkam tutaj juz od 2 lat wiec nastepnym razem sie zastanow co piszesz bo w te bajki to moga uwiezyc tylko osoby na twoim poziomie..... to bylo slabe....

Marek1
# Napisano: 12 Sty 2013 22:06
Odpowiedz 


Tu się bywa, tam się bywa i widzi się takie przypadki. Tak jest wszędzie, trafia się na różnych ludzi w różnych miejscach. Należy brać zawsze poprawkę na takie zdarzenia.

Anonimowy
# Napisano: 18 Sty 2013 16:36
Odpowiedz 


Karolina, jakie miasto? Nexo może?

janusz44
# Napisano: 17 Mar 2018 14:11
Odpowiedz 


Na Bornholmie byłem sześciokrotnie. Do wyspy dopływałem Jantarem z Kłobrzegu, do Nexo i okrążałem wyspę jednakowo - obierając kierunek przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Środek wyspy też zaliczałem do zwiedzania, czy na pole namiotowe. Po raz pierwszy byłem ...chyba w 2003 roku. Wyspę wybrzeżem objechałem docierając do Ronne na camping przy ul. Antoinettevej. Ten powyższy przerażający artykuł dowodzi, że to zadarzenie miało miejsce właśnie na tym campingu, albowiem miejsca biwakowe znajdują się tam również przy płocie drucianym z zdezelowaną bramką wejściową sąsiadujacą ze skrajem lasu. Ta bramka zawsze stoi otworem. Dwa lata temu jadąc rowerem od strony Hasle, dotarłem do płotu i bramki campingu, która była w podobnym fatalnym stanie. W 2003 roku swój namiot miałem rozłożony dokładnie na miejscu tej siatkowej zardzewiałej bramki, stale otwartej. Wówczas na myśl mi nie przyszło o jakimś niechcianym zdarzeniu. Było tam mnóstwo camperów, głównie niemieckich, a turyści camperowi, czy inni, zachowywali się przyjaźnie. Dodam, że na Bornholmie korzystałem z tzw. tanich pól namiotowych, znajdujących się również na odludziu. Były to pola namiotowe płatne 25 DKK, ale i bezpłatne, rozmieszczone w dogodnych miejscach, by móc wyspę objeżdżać rowerem dookoła prawie mając morze w zasięgu wzroku. Takich tanich i też bezpłatnych pól namiotowych na wyspie jest siedem. NIE MIAŁEM ŻADNEGO NIECHCIANEGO ZDARZENIA. Ostatni raz byłem na Bornholmie w 2016 r. W 2015 roku byłem tam 10 dni i owszem, niepokoili mnie osobnicy na rowerach, którzy mieli między sobą animozje po wypiciu wielu piwek i bałem się zaczepek z ich strony, ale takie było jedynie moje wyobrażenie. Owi rowerzyści byli z Warszawy. Opisane powyższe przerażające zdarzenie, jakie przeżyli polscy turyści, może jest niepełne(?) Trudno ocenić, dlaczego do tego doszło. Trudno przyjąć za prawdę, że Bornholmczycy traktują Polaków wrogo. Wręcz jest przeciwnie, Duńczycy są nam przyjaźni. Dzięki naszym odwiedzinom wyspa w znacznym stopniu się wzbogaca. Polscy fachowcy od renowacji zabytków współuczestniczą w uporządkowaniu ruin Hammerhus. Dziwi mnie opinia, że Polacy dokonują jakiś kradzieży....do licha, trzeba mieć małą wyobraźnię, żeby tam kraść. To jest przecież wyspa. Jeśli ktoś z wyspiarzy zostanie okradziony, to złodziej zostanie złapany z łatwością - chyba, że ukradnie batonik i go zje, wtedy jest cholerna strata dla Duńczyka, ale też złodziej gorzko pożałuje. Gdyby Anonimowy zechciał opisać, jak było naprawdę(?)....

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej