Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Jak to jest z noclegami
Autor Wiadomość
yaro
Użytkownik
# Napisano: 3 Sier 2009 01:44
Odpowiedz 


prosze napiszcie,jak to jest z tymi nocIegami.
wybieram sie na ok4 dni na wyprawe rowerowa sama,
nie chce brac ze soboa namiotu i teraz pytanie jak sobie poradzic z nicIegami. czy na poIach kempingowych istnieje mozIiwosc zakwaterowania na 1 noc. i czy trzeba robic jakies wczesniejsze rezerwacje. czy mozna jechac w ciemno?

Muzzlie
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2009 15:38
Odpowiedz 


Witam serdecznie,

o ile się nie mylę, nie powinno być problemów z zakwaterowaniem bez wcześniejszej rezerwacji, w każdym razie dla jednej osoby, z grupą mogłoby być gorzej. Wydaje mi się jednak, że na kempingach trzeba wykupić specjalną kartę, która kosztuje około 90 DKK, co podraża koszt pobytu na wyspie. Osobiście polecam tanie pola namiotowe (może jednak warto jest wziąć namiot?), np nr 2 niedaleko Ronne (byłam, sprawdziłam, podobało mi się ), lub też nr 1 niedaleko Allinge (słyszałam, że jest całkiem całkiem...).

Powodzenia i do zobaczenia na szlaku! (ja w tym roku też startuję na Bornholm, 15.08. z Kołobrzegu)

pawka
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2009 19:21
Odpowiedz 


Muzzlie, w tym roku również pod namiot?
Czy masz może namiar na sprawdzone kwatery dla 4os?
Pozdrawiam
Paweł

Muzzlie
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2009 13:03
Odpowiedz 


Witam!

Tak, tym razem również pod namiot - serdecznie polecam tanie pole namiotowe nr 2 niedaleko Ronne - mieści się przy bardzo sympatycznej farmie, na której panuje niezwykle rodzinna atmosfera Podaję adres: Lejrplads Lille Sursankegard, Elna i Holger Olsen, Sursankevej 8, Ronne. Campingów i hoteli nie mam jeszcze sprawdzonych, bo właściwie zawsze podróżuję "po studencku" - czyli tak, żeby przywieźć ze sobą jak najwięcej wrażeń, a pieniążków wydać jak najmniej

Szerokiej drogi!
Muzzlie

Bianka
# Napisano: 10 Wrz 2009 18:22
Odpowiedz 


hej i jak? pojechałaś, byłaś już? Tez mam zamiar wybrać się na Bornholm, ale zupełnie nie wiem z jakiej strony to ugryźć. Nie mam namiotu i dlatego interesuje mnie sprawa jakiś innych, niedrogich noclegów. Jak coś wiecie - dajcie znać Pozdrawiam

PS: yyyy to pytanie powyżej tyczyło się YARO

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej