Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Podziękowanie
Autor Wiadomość
Mirka
# Napisano: 12 Sier 2009 00:24
Odpowiedz 


Szczere i radosne podziękowania dla Waszego zespołu. Dziękuje za organizację fantastycznego pobytu na Bornholmie, wskazówki, miejsce noclegowe - super, organizacja rejsu. Jestem zachwycona i zaraz polecam Wasze biuro znajomym

Szczególne, odrębne podziękowania ślę Pani Magdzie. Przemiła i sympatyczna osoba, dużo nam pomogła i podpowiedziała co, gdzie i jak mamy robić na Bornholmie

Pozdrawiam, Mirka z rodziną

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 12 Sier 2009 13:45
Odpowiedz 


Dziękujemy bardzo

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 18 Sier 2009 12:43
Odpowiedz 


Potwierdzam !!!

Pani Magdalena jest motorem napędowym całego biura !!!

niskie ukłony slę

Piotr

Agar
Użytkownik
# Napisano: 25 Sier 2009 19:42
Odpowiedz 


Też przyłączam się do podziękowań. Załatwiałam noclegi i rejs przez Wasze biuro. Miałam pewne wątpliwości, ale pani Magda odpowiadała szybko mailem na wszystkie moje pytania. Wszystko było super zorganizowane, odbiór kluczy wygodnie w biurze przy samym porcie w Nexo i tak samo zwrot. Apartament super. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim rezerwowanie rejsów i noclegów na Bornholmie przez tą stronę. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy. Agnieszka z rodziną

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej