Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rewelacyjne forum
Autor Wiadomość
hanka1
Użytkownik
# Napisano: 2 Wrz 2009 20:57 | Edytowany przez: hanka1
Odpowiedz 


witam,
jestem nowo zarejestrowanym członkiem forum, trochę się rozejrzałam i ....jestem zachwycona
Toż to kopalnia wiedzy o Bornholmie i możliwościach jego zwiedzania, czytam dobrych kilka chwil i coraz bardziej żałuję, że nie znalazłam tego forum wcześniej
Od kilku lat marzę o zwiedzeniu tej wyspy właśnie na rowerze...może teraz będzie mi łatwiej to marzenie zrealizować
pozdrawiam wszystkich

neronansa
# Napisano: 3 Wrz 2009 15:57
Odpowiedz 


ja tez w imieniu wszystkich forumowiczów cie pozdrawiam a do zwiedzenia Bornholmu goraco namawiam. wyspę odwiedziliśmy w tym roku pierwszy raz a wiele wiadomości -bardzo przydatnych uzyskałam z tego forum za co wszystkim serdecznie dziękuję. Teraz ja również mogę w czymś pomóc. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich którzy byli lub planują być na tej wyspie.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 3 Wrz 2009 17:18
Odpowiedz 


to prawda- pierwszorzedne forum i rzeczywiscie mozna tu dostac informacje z "pierwszej ręki" a nie garśc pouczeń od "globtroterów". Bornholmu reklamowac naprawde nie trzeba, jest miejscem wyjątkowym, w dodatku tak blisko Polski. Mysle ze inne wyspy np Gotlandia są tez bardzo piekne i ciekawe, niemnie jednek dostac sie tam jest już dużo trudniej. Ja bylem na Bornholmie kilka razy, ale miło wspominam pierwszy raz gdy w lipcu z głośnego i zatłoczonego Darłówka - po 3 godzinach wpadłem w zupełnie inny świat...

Agar
Użytkownik
# Napisano: 3 Wrz 2009 19:01
Odpowiedz 


Witam. Ja też przyłączam się do osób, które chwalą sobie to forum. W tym roku byłam z rodzinką po raz pierwszy na Bornholmie i naprawdę tego nie żałuję, a do tego, żeby się tam wybrać przekonali mnie m.in. członkowie tego forum. To właśnie stąd uzyskałam wiele cennych informacji, które pomogły mi podczas wyprawy na Bornholm. Świetne forum i w ogóle najlepsza strona dotycząca Bornholmu, gdzie można od razu zarezerwować noclegi i zamówić bilety na prom. Osobiście z tego skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam!

aurabis
Użytkownik
# Napisano: 11 Paź 2009 19:19
Odpowiedz 


Witam
Mnie również ogromnie zainteresowało to FORUM bo informacje, dobre rady są niezwykle cenne dla każdego kto chce poznać Bornholm. Liczę , ze Ci którzy już sa obyci ze wszystkim na wyspie podpowiedzą mi jak najlepiej zorganizować sobie w przyszłym roku zwiedzanie wyspy.

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Bornholmu.

neronansa
# Napisano: 12 Paź 2009 08:24
Odpowiedz 


Oczywiście że chętnie odpowiem na twoje pytania a planowanie zwiedzania Bornholmu należy rozpocząć tuz po nowym roku obserwować serwis o Bornholmie gdzie pojawiają sie informacje o promocjach np. na podróż promem itp. Również dobre miejsca noclegowe trzeba mieć już obmyślone trochę wcześniej dlatego to forum faktycznie jest bardzo pomocne a wszyscy forumowicze wyjatkowo mili. Pozdrawiam

eukaliptusica
Użytkownik
# Napisano: 13 Paź 2009 12:19
Odpowiedz 


Witam ja znalazłam to forum już po odwiedzeniu tej pięknej wyspy, zgadzam się z opinią, że to forum jest rewelacyjne często tu zaglądam, bo no cóż...zakochałam się w Bornholmie- ale to chyba nie powinno nikogo dziwić Pozdrawiam serdecznie

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 19 Paź 2009 12:44
Odpowiedz 


Dziękujemy za miłe słowa Dokładamy wszelkich starań by forum, jak również sam serwis był przyjazny i zawierał zawsze aktualne informacje. Jeśli macie jakieś uwagi, bądź sugestie to jesteśmy otwarci na Wasze propozycje

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

nika
# Napisano: 30 Paź 2009 18:47
Odpowiedz 


Witam.Zgadzam się z opinią,że to świetne forum.Często tu zaglądam.Na wyspie byłam w tym roku po raz pierwszy.Wyspa jest przepiękna,ma swój niezapomniany urokPozdrawiam wszystkich zakochanych w Bornholmie

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej