Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tania kwatera w lipcu lub w sierpniu 2010
Autor Wiadomość
leszek1
# Napisano: 31 Paź 2009 21:29
Odpowiedz 


Szukam taniej stałej kwatery w II połowie lipca 2010 lub I poł sierpnia 2010 dla pary na rowerach na 1 lub 2 tygodnie. Może ktoś zna fajne i tanie miejsce dla 2 osób - w dowolnej części wyspy. Lądujemy w Nexo, a ponieważ chcemy się wybrać z rowerami to miejsce kwatery nie ma znaczenia.

Anonimowy
# Napisano: 4 Lis 2009 08:35
Odpowiedz 


Witam , skoro wlazłeś na tą stronę to z niej skorzystaj i znajdź kwaterę. Masz na to prawie cały rok, a ta strona umożliwi Ci to. Zależy, gdzie chcesz mieć miejsce wypadowe. Ewa

Anonimowy
# Napisano: 4 Lis 2009 10:48
Odpowiedz 


Anonimowy
Heh nie wiesz, że łatwiej zapytać Społeczeństwo leniwe jest przecież

leszek1
# Napisano: 4 Lis 2009 20:54
Odpowiedz 


Witam,
nie jestem leniwy, a stronę odwiedzam od kilku lat, na wyspie byłem 2 razy w większych grupach, mogę polecić zainteresowanym odwiedzane ładne i niedrogie kwatery w Nyker i agroturystykę k. Svaneke ( dla 5-6 osób), a tutaj szukam życzliwej porady lub wskazania sprawdzonych kwater dla 2 osób.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 5 Lis 2009 11:45
Odpowiedz 


TAK,ale na zadnym forum nie lubi sie tego typu pytan "dajcie namiar na kwatere", wiec nie miej urazy, tak po prostu jest , zreszta tracisz wtedy przyjemnosc szukania, ato tez moze byc fajne, bo przy okazji znajduje sie mase roznych informacji.

neronansa
# Napisano: 6 Lis 2009 18:14
Odpowiedz 


a ja z uporem maniaka polecam kwaterę u Polki koło Gudhjem swoje apartamenty ogłaszała już na poczatku wakacji na tym forum. Nie wiem czy cenowo są dużo atrakcyjniejsze od pozostałych ale wspierajmy rodaków a dodatkowym plusem jest to że bez problemu możemy sie dogadać a miejsce położone w środkowej częsci wyspy jest dogodne gdyż wszędzie stamtąd blisko. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Anonimowy
# Napisano: 9 Lis 2009 10:15
Odpowiedz 


A JAKIEŚ NAMIARY DO TEJ POLKI?

neronansa
# Napisano: 9 Lis 2009 10:46
Odpowiedz 


Na tym forum dnia 29.06. 2009r Admin zamiescił reklame tych apartamentów naszej rodaczki proszę tym sposobem się dowiedzieć gdyz nie wiem czy ja jako osoba postronna mam prawo udostępniać tego typu informacje. Podpowiedziałam tylko o istnieniu tej osoby ze względów koleżeńskich-poznałyśmy się w te wakacje i poczuwam się do tego aby w miarę możliwości pomóc zareklamować te noclegi-myślę że nie popełniam w tym momencie jakiegoś nietaktu?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Lis 2009 11:01
Odpowiedz 


Anonimowy

Kwatery są dostępne poprzez naszą stronę internetową - link tutaj. Są to kwatery Nikolina i Martin.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

neronansa
# Napisano: 9 Lis 2009 14:04
Odpowiedz 


no własnie.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej