Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Spotkanie na Bornholmie - fajny pomysł
Autor Wiadomość
neronansa
# Napisano: 3 Gru 2009 09:08
Odpowiedz 


ponieważ na forum zapadła cisza poruszę temat który od dłuzszego czasu zaprząta mi głowę. Jest to pomysł bardzo trudny do zrealizowania bo każdy prowadzi inny tryb zycia - a mianowicie fajną sprawą byłoby spotkanie wszystkich stałych forumowiczów na Bornholmie w tym samym czasie. Ale bysmy się mogli nagadać ,wymienić poglądy, zaprowadzić do zakątków których inni nie odkryli itp. No ale wiadomo że takie spotkanie byłoby bardzo trudne od strony organizacyjnej-no ale pomarzyć sobie mogę. Pozdrawiam wszystkich.

Agar
Użytkownik
# Napisano: 3 Gru 2009 18:21
Odpowiedz 


Też uważam, że to fajny pomysł, ale niestety trudno będzie się w tym samym czasie skrzyknąć Ja wybieram się ponownie na Bornholm z rodzinką w przyszłym roku prawdopodobnie w lipcu (raczej druga połowa). Może się jakoś spotkamy? Pozdrawiam.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 3 Gru 2009 19:19
Odpowiedz 


witaj, pomysl dobry na ozywienie forum zwlaszcza w sezonie "zimowym". jesli spotka sie choc kilka osob to juz sukces organizacyjny + towarzyski z pewnoscia.
ja wybieram sie w wakacje na niemiecką czesc wyspy Uznam, tez ciekawa i w sumie malo popularna w PL, ale pozdrawiam z gory uczestnikow "zlotu"
zarazem zachęcam do dyskusji o Bornholmie- dla mnie to miejsce kultowe i ciesze sie ze trafilem na to forum, bo wreszcie ktos mnie rozumie. dla mnie to bylo zawsze miejsce magiczne, starsi forumowicze pamietaja w szkolach mapy PRL-u na ktorych w lewym gornym rogu byla wlasnie wyspa Bornholm, wowczas podobnie niedostepna jak Nowa Zelandia. mnie fascynowalo to miejsce o ktorym kompletnie nie mialem pojecia, byc moze dlatego ze tak blisko a tak nieosiągalne...kto wie ten zrozumie...

neronansa
# Napisano: 3 Gru 2009 20:38
Odpowiedz 


Mój mąz za czasów komuny będąc na obozie wędrownym ze szkoły miedzy Ustką a Łebą jako młody chłopak też studiujac mapę marzył o tej magicznej wyspie tak dla nas niedostępnej . Zastanawiał się jak tam jest jacy ludzie tam żyją itp. Potem już w dorosłym życiu często o Bornholmie mówił i marzył o takiej wycieczce. Aż wreszcie w tym roku spełniłam jego marzenie i bardzo spontanicznie bez zastanowienia zarezerwowałam bilet i noclegi no i pojechaliśmy. Było super.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 4 Gru 2009 09:46
Odpowiedz 


Witam wszystkich,

pomysł spotkania to słuszna inicjatywa Problemem będzie najprawdopodobniej dogranie ostatecznego terminu. Z chętnymi w lipcu, czy też sierpniu problemu być nie powinno, a dyskusja w gronie osób zafascynowanych Bornholmem z pewnością bardzo wartościowa.

W 2006 roku padła koncepcja spotkania. Do spotkania nawet doszło, w spotkaniu udział braliśmy my i jeszcze dwie przemiłe panie - razem 4 osoby - link do dyskusji z tamtego okresu.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

eukaliptusica
Użytkownik
# Napisano: 9 Gru 2009 13:34
Odpowiedz 


Dla mnie to także miejsce kultowe Ja o podróży na Bornholm zaczęłam marzyć w I klasie liceum, w zeszłym roku udało mi się je zrealizować...i wiem, że tylko bywalcy tego forum potrafią mnie zrozumieć, wspomnienia z mojego niedługiego, bo zaledwie 4-dniowego pobytu na tej magicznej wysepce do dziś powodują szeroki uśmiech na mojej twarzy Wiem, że jeszcze nieraz tam wrócę, bo warto. Poza tym do tej pory żadne miejsce nie wywarło na mnie tak dużego wrażenia Pozdrawiam serdecznie

vivat
# Napisano: 10 Sty 2010 18:24
Odpowiedz 


Jadę ze znajomymi gdzieś w połowie lipca. Jak spotkanie dojdzie do skutku to my się piszemy wszyscy

Agar
Użytkownik
# Napisano: 10 Sty 2010 23:13
Odpowiedz 


Ja też prawdopodobnie jadę z rodzinką koło połowy lipca na tydzień, więc byłoby nas już coraz więcej Kto jeszcze pisze się na lipiec? Wydaję mi się, że najłatwiej byłoby się zebrać właśnie w tym czasie... Pozdrawiam wszystkich!

iskiereczka74
Użytkownik
# Napisano: 11 Sty 2010 08:45
Odpowiedz 


Witamy !

My z córkami jedziemy w terminie 10/07 do 17/07 ... noclegi już zarezerwowane więc na 99,9 %..

Pozdrawiamy

edith & syl

Anonimowy
# Napisano: 10 Mar 2010 08:38
Odpowiedz 


Rowerowa rodzinka majowy wolny wyckend spędza na Bornholmie.
Pozdrawiamy , i do zobaczenia ....

iskiereczka74
Użytkownik
# Napisano: 10 Maj 2010 21:57
Odpowiedz 


Chciałbym powrócić do tego pomysłu .... Wakacje coraz bliżej i plany już bardziej precyzyjne... to jak ? widzimy się w "realu" ? Jakieś propozycje ?

Pozdrawiamy

edith & syl

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej