Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wyjazd z dzieckiem
Autor Wiadomość
Sylwia1
# Napisano: 8 Sty 2010 23:11
Odpowiedz 


Który region Bornholmu polecacie na wyjazd z prawie rocznym dzidziusiem ?

Sylwia

Anonimowy
# Napisano: 9 Sty 2010 09:34
Odpowiedz 


Chyba region nie ma znaczenia. Tam i tak wszędzie jest blisko. Ewentualnie jeśli łatwiej jest przebywać z dzieckiem na plaży to proponuję stronę północno-zachodnią, rejon Svaneke, Nexo, Balka, Dueodde. Proponuję mapkę google i zdjęcie satelitarne. Doskonale widać plaże.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 9 Sty 2010 09:35
Odpowiedz 


ja polecilbym poludnowy - wschód - tj region Balka, - szerokie piaszczyste plaze i dosc plaskie uksztaltowanie terenu - mozna jedzic z dzidziusiem wózkiem zacienionymi alejkami czy tez pojsc na plażę. Z tak malym dzieckiem tzw "zwiedzanie" jest dosc problematyczne, a do rekracji rodzinnej Balka jest w sam raz - plaże , las. To taka letniskowa miejscowosc z duża ilościa domkow letniskowych połozonych w małym lesie. Cisza spokoj a zarazem do Nexo czyli najblizszego miasteczka stosunkowo niedaleko / sklepy itp/.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Sty 2010 11:15
Odpowiedz 


Polecił być podobnie, tj. Region Balka, Dueodde - 3 rodzinne kempingi, przygotowane na pobyt z małymi dziećmi. Wszędzie też dostępne domki o zróżnicowanym standardzie i cenach.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

neronansa
# Napisano: 9 Sty 2010 12:26
Odpowiedz 


potwierdzam rady przedmówców tez polecam te miejscowości -ja osobiście z rodziną urlop spedziłam w Dueodde są tam duze plaże las i święty spokój.

Sylwia1
# Napisano: 9 Sty 2010 13:58
Odpowiedz 


Dziękuję ślicznie, za podpowiedzi. Jeszcze tak się zastanawiam ile plus /minus należy przeznaczyć na taki tygodniowy wyjazd w sierpniu??

neronansa
# Napisano: 9 Sty 2010 15:09
Odpowiedz 


mnie wyjazd w sierpniu na 4 osoby w dużym domku w Dueodde wyniósł 8 tysięcy. Odrazu piszę czemu tak duzo. W skład tej ceny wchodzi wynajem domu który w pierwszej wersji mieliśmy zajmować w 6 osób no ale z przyczyn zdrowotnych kuzynka z męzem nie mogli pojechać-a koszty musiałam pokryc sama gdyz mimo możliwości udokumentowania zdarzenia zwrotu nie mogłam uzyskać ani zamiany domku na mniejszy.Przepłaciłam na tym ponad 1.500 zł. W skład kosztów wchodzi też koszt przeprawy promowej wraz z samochodem która to przeprawa była korzystna cenowo gdyż z 50 % upustem no i wiadomo wyżywienie jakieś wejsciówki itp. napewno wyszło nas to 8 tys. Biorąc pod uwagę to że wynajmiesz domek dopasowany do ilosci osób skorzystasz z oferty tańszego przejazdu itp. to wasze koszty na tydzień może nie przekroczą 5 tyś? Bornholm nie jest tani mozna by rzec że w stosunku do np. Teneryfy bardzo drogi no ale ma to ten swój plus że nie jest przeludniony i zasmiecony jak wspomniane ciepłe zakątki licznie nawiedzane przez turystów.

Sylwia1
# Napisano: 9 Sty 2010 20:16
Odpowiedz 


Już trochę poczytałam i wiem, że są pewne restrykcje obejmujące zwrot i z tym musimy się pogodzić. Dostałam właśnie ofertę od Pani i myślę, że jest atrakcyjna. Domek dla naszej trójki w tym fajnym Dueodde...

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej