Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Który miesiąc
Autor Wiadomość
Filip
# Napisano: 20 Sty 2010 12:39
Odpowiedz 


Witam was!

pytanie proste - w którym miesiącu najlepiej jechać na Bornholm? Lipiec, sierpień - jak przypada nasłonecznienie + ew. opady deszczu?

Filip

Anonimowy
# Napisano: 20 Sty 2010 21:47
Odpowiedz 


Lipiec jest często ciepły, sierpniowe dni krótsze i wiecej deszczu

gregor7611
Użytkownik
# Napisano: 24 Sty 2010 14:19
Odpowiedz 


Ja byłem z rodziną w tamtym roku w ostatni tydzień sierpnia. Pogoda była piękna aż byliśmy zdziwieni. Muszę powiedzieć że z pogodą trafiliśmy super!!! Był czas na kopiel morską, jazdę na rowerach,spacery i grilowanie. No i oczywiście Park rozrywki JOBOLAND.
W dniu wyjazdu lekko pokropiło w sobotę ale było ciepło.
W tym roku jedziemy jeszcze raz w to samo miejsce i w tym samym czasie ( ostatni tydz. sierpnia). Warunki bytowe - super. Domek letniskowy niedaleko Roenne.
Pozdrawiam !!!

Anonimowy
# Napisano: 24 Sty 2010 17:56
Odpowiedz 


Dla mnie najlepszy jest lipiec.

neronansa
# Napisano: 24 Sty 2010 18:48
Odpowiedz 


ja z rodzina byłam od 1.08 do 8.08 . Pogoda była super-upał ,codziennie słońce . Ale wydaje mi się że trudno określić jaki miesiac jest lepszy to tak jak w Polsce raz jest tak raz inaczej. To wszystko kwestia szczęścia.

Anonimowy
# Napisano: 31 Sty 2010 18:24
Odpowiedz 


witamy wszytskich ,
my w tym roku po raz pierwszy planujemy odwiedzić Bornholm i pytanie do stałych bywalców: czy początek czerwca to odpowiednia na to pora pod kątem zwiedzania wyspy rowerami??
z góry dziękujemy za info
pozdrawiamy

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 31 Sty 2010 20:30
Odpowiedz 


Myślę, że czerwiec jest dobry na zwiedzanie rowerowe Bornholmu. Ale spanie raczej w ogrzewanym domku, bo noce mogą być chłodne, więc namiot odpada. No i kąpiel w morzu tylko dla morsów

Anonimowy
# Napisano: 31 Sty 2010 21:00
Odpowiedz 


Dzięki za info TomDK
Z tego co widzę po wpisach na forum jesteś bardzo dobrze zorientowany w temacie, stąd jeszcze jedno pytanie a w zasadzie prośba o radę - Jantar przypływa do Nexo a niczym innym na początku czerwca na Bornholm się nie dostaniemy. I tu pytanie: czy kwatery poszukać w Nexo i stamtąd urządzać sobie wypady rowerami po wyspie czy poszukać kwatery w innym miejscu (np. Gudhjem), które bardziej będzie się nadawało na punkt wypadowy? A może masz coś godnego polecenia?
Dziękujemy i pozdrawiamy
MR

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 31 Sty 2010 23:23
Odpowiedz 


W czerwcu na Bornholm, do Rønne, dostaniecie się też z Sassnitz porzadnym promem Bornholmstrafikken. Płynąłem - polecam. Co do bazy wypadowej to już musicie sami zdecydować.

boryna
# Napisano: 27 Lut 2010 10:35
Odpowiedz 


czy ktoś mi podpowie czy bez wcześniejszej rezerwacji znajdzie się nocleg dla rodzinki wybieram się tam 24 lipca na tydzień i tak orientacyjnie ile kasy za kwaterkę lub domek

iskiereczka74
Użytkownik
# Napisano: 1 Mar 2010 08:04
Odpowiedz 


To jest sezon więc może być różnie ; raczej zarezerwuj wcześniej a unikniesz przykrych niespodzianek i nerwów. Dorośli mogą spać "gdziekolwiek" w ramach wakacyjnej przygody ale gorzej z dziećmi

hubertbydgoszcz
Użytkownik
# Napisano: 1 Mar 2010 13:57
Odpowiedz 


Proponujecie cos niedrogiego dla 2 osób z rowerami? Mamy w planie weekend majowy.

mareki
Użytkownik
# Napisano: 20 Mar 2010 12:36 | Edytowany przez: mareki
Odpowiedz 


Z namiotem, jadąc w lipcu , nie muszę chyba rezerwować miejsca na kampingach?

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej