Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Galløken camping - rezerwacja (gdzie???)
Autor Wiadomość
Dominik
# Napisano: 19 Lut 2010 02:19
Odpowiedz 


Hej,
właśnie oglądałem chatki na Bornholmie,
z racji tego, że pewnie ze znajomymi polecimy samolotem (do CPH Lotem teraz w obie strony za 370 PLN wszystko wliczone, a z CPH do RNN lata od chyba Marca Norwegian, za 58 PLN w jedna strone - biorac pod uwage ogolne koszta, meke w pociagu po Polsce, oraz mozliwosc zwiedzenia CPH na szybko - samolot po prostu wygrał) szukałem czegoś raczej blisko lotniska. Znalazłem Galløken, mają bardzo ciekawe chatki 5-osobowe, z tego co widzę... tylko że chyba nie mają bookingu online. Jak w takim razie będzie to wyglądać? Wysłałem im maila, ale oczywiście 0 odpowiedzi. Wiecie, jak to można zarezerwować? Czy może jest tak że akurat tam te chatki są łatwo dostępne nawet i bez rezerwacji? Będziemy lecieć (o ile będziemy w końcu) na początku czerwca, toteż nie wiem do końca jak to wszystko może być z dostępnością chatynek.

A no i mam pytanie. W jakich językach najlepiej się porozumieć na miejscu, najlepiej żeby zyskać przychylność tubylców? Nie znam niemieckiego ani trochę, ale za to władam szwedzkim i angielskim... więc który generalnie lepszy? (Bornholmczycy nie uciekli przypadkiem spod władania szwedzkiego?).

z góry ogromne dzięki za odpowiedź.

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 19 Lut 2010 09:57 | Edytowany przez: TomDK
Odpowiedz 


Bez problemu porozumiesz się po angielsku (oczywiscie z wyjątkami). Jakby co to możesz również zabłysnąć szwedzkim, nie sądzę, zeby ktoś miałby sie obrazić, że mówisz w tym jezyku.

Chatkę lepiej wcześniej zarezerwować, bo może się okazać, ze będziesz musiał po przylocie szukać noclegu na drugiej stronie wyspy Jesli na emaile nie odpowiadają, to po prostu tam zadzwoń.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej