Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / rowery
Autor Wiadomość
Dekster
Użytkownik
# Napisano: 6 Mar 2010 17:33
Odpowiedz 


Orientujecie się może czy na polach namiotowych można nocować razem ze swoim rowerem? Jeśli tak, to gdzie jest on przechowywany, w jakimś oddzielnym, zamykanym i strzeżonym miejscu czy stawia się go po prostu na trawie obok namiotu? Zastanawiam się też czy bezpiecznie jest zostawiać rower na mieście w czasie robienia zakupów w sklepach i zwiedzania obiektów? Mam dosyć drogi sprzęt i nie chciałbym go stracić.

Anonimowy
# Napisano: 6 Mar 2010 22:50
Odpowiedz 


Jak się tak boisz o ten swój "wypasiony" rower, to zostaw go w domu a na miejscu wypożycz zwykły rower. Takiego Ci nikt nie ukradnie, he he he.

A na poważnie, to jeśli masz na tyle duży namiot, zeby spać w nim razem z rowerem, to nikt Ci tego nie zabroni. A wszędzie, gdzie będziesz chciał zostawić rower, po prostu przyczep go do czegoś. W końcu to tylko okazja czyni złodzieja. Duńczycy sa za leniwi, żeby kraść przytwierdzony do czegoś rower. No chyba, że trafisz na rodaka - żadne zabezpieczenie nie da rady

iskiereczka74
Użytkownik
# Napisano: 7 Mar 2010 07:11
Odpowiedz 


Nie chodzi o lenistwo tylko o zasady !!! Z ich przestrzeganiem w naszym kraju jest baaaaardzo słabo. To zwykła uczciwość Panie Anonimowy !

Anonimowy
# Napisano: 7 Mar 2010 16:24
Odpowiedz 


Spokojnie! Nie chodziło mi o to, że Duńczycy kradną, tylko jeśli już sie to zdarzy, to dlatego, że była tzw "okazja", czyli np otwarty samochód i jeszcze zostawiony na włączonym silniku itp. Tak przynajmniej wynika z informacji w prasie.

lolek
Użytkownik
# Napisano: 7 Mar 2010 17:45
Odpowiedz 


rower normalnie przy namiocie można zostawić, miejsc na niego specjalnie przeznaczonych nie ma(nie wiem jak z tym na kampingach), a w mieście też nikt wziąć nie powinien, ale blokada na koła powinna być, ttak aby nie było mozna jechać(dla pewności), jak ktoś by niósł rower to myslę że ktoś zwróci uwagę

Dekster
Użytkownik
# Napisano: 10 Mar 2010 22:13
Odpowiedz 


Dzięki wszystkim za info . Mam oczywiście zapięcie do roweru, które nie łatwo jest przeciąć. Chyba niezbyt wielu mieszkańców oraz bywalców Bornholmu spaceruje z odpowiedniej wielkości sekatorem czy piłą, żeby ten metal przeciąć. Na wszelki wypadek będę zabierał na noc rower do namiotu, a w dzień nie zostawię go bez opieki na dłużej niż pół godziny .

iskiereczka74
Użytkownik
# Napisano: 13 Mar 2010 14:20
Odpowiedz 


Naprawdę nie musisz się obawiać, że Ci zginie. Wiele razy zostawialiśmy rowery w różnych miejscach spięte lub nie (w lesie Almindingen gdy do Doliny Echa trzeba było już dojść na pieszo co zajęło nam ok. 2 godzin, w Gudhjem na przystani podczas kilkugodzinnego wypadu na Christianso itd itd). Na kwaterze rowery leżały w ogrodzie do którego każdy miał dostęp bo nie było żadnej bramy - to naturalne na tej wyspie.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2019 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej