Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Parking w Sassnitz
Autor Wiadomość
wegent
Użytkownik
# Napisano: 4 Kwi 2010 20:53
Odpowiedz 


Witam,
chciałbym popłynąć na tydzień na Bornholm promem z Sassnitz. Czy ktos z Was wie, gdzie w Sasnitz mozna w tym czasie zostawić samochód? Czy sa tam jakies bezpłatne parkingi i ile kosztują parkingi platne?
Z gory dziekuje za info.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 4 Kwi 2010 21:32
Odpowiedz 


hmm wiele nie pomoge pewnie ale sugerowalbym zabranie po prostu samochodu na Bornholm - zawsze to praktyczniej, mozna zabrac wiecej rzeczy i jest sie mobilniejszym.
Plynalem z Sassnitz, i ewentualnie najsensowniej byloby zostawic samochod na terminalu promowym /jest on od samego miasta troche oddalony, pamietam ze to dosc obszerny teren, moze warto zapytac bezposrednio w Bornholmstrafikken o mozliwosc parkowania tam.

wegent
Użytkownik
# Napisano: 4 Kwi 2010 22:11
Odpowiedz 


Dzieki za podpowiedz. Bedziemy w dwie osoby, bez samochodu byloby o jakies 100-150 EUR taniej, a to sporo.

Anonimowy
# Napisano: 4 Kwi 2010 23:06
Odpowiedz 


Jeżeli koszt wyprawy na wzrosnąć o jedyne 100-150 euro to zdecydowanie polecam podróż z samochodem. Tak na pewno będzie wygodniej i przyjemniej, gdyż Bornholm choć mały to swoje prawa ma!

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 5 Kwi 2010 18:43
Odpowiedz 


wegent
W porcie jest płatny parking, liczony za dobę. O szczegóły pytaj na miejscu, na terminalu.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 7 Kwi 2010 11:38
Odpowiedz 


100-150 euro to czasem malo czasem duzo, niemniej warto odzalowac ta kwote i byc mobilnym. parking tez cos tam bedzie kosztowal wiec oszczednosc i tak mniejsza.

Anonimowy
# Napisano: 13 Kwi 2010 20:50
Odpowiedz 


Podbijam temat!
Czy ktoś coś wie o parkingu w Sassnitz?

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2010 21:12
Odpowiedz 


Wybieram się na Bornholm przez Sassnitz 26 czerwca.
Będę szukał jakiegoś darmowego postoju na tydzień. Ale jak się nie uda to zastawię auto na terminalu.
Jak wrócę to napiszę jak wygląda możliwośc parkowania samochodu w Sassnitz.
Jeśli jednak ktoś zna jakieś darmowe miejsce postoju to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

X
# Napisano: 28 Cze 2010 18:27
Odpowiedz 


Cena parkingu przed terminalem w Sassnitz:
- za 1 dzień (parking krótkoterminowy): 5 euro
- bez ograniczeń (parking długoterminowy): 12 euro

Anonimowy
# Napisano: 5 Lip 2010 15:57
Odpowiedz 


Właśnie wróciłem z Bornholmu przez Sassnitz.
Potwierdzam informacje napisane przez X. Parking pod samym terminalem. Za 12 euro można zostawić auto nawet na miesiąc.

scisly
Użytkownik
# Napisano: 20 Lip 2011 20:16
Odpowiedz 


Chcemy jechac w sierpniu na tydzień rowerami na borholm z Sasnitz. Czy ktos się orientuje czy można i na jakich zasadach zostawic na terminalu samochód?

czaszka
# Napisano: 3 Sier 2011 17:24
Odpowiedz 


Witam
W zeszlym tygodniu wrocilem z Bornholmu. Samochod zostawilem w Sassnitz przy terminalu promowym. Generalnie potwierdzam pojawiajace sie na forum informacje. Jest tam niestrzezony parking dlugoterminowy. Wjazd jest przez automatyczne bramki i kosztuje 12 Euro (trzeba miec monety 1 lub 2 Euro). Czas na jaki mozna zostawic samochod wydaje sie nieograniczony - na pewno na tydzien mozna bo ja tak wlasnie zrobilem. Pozdrawiam.

Lolomil
Użytkownik
# Napisano: 20 Cze 2012 19:57
Odpowiedz 


Napisał(a): czaszka
Jest tam niestrzezony parking dlugoterminowy. Wjazd jest przez automatyczne bramki i kosztuje 12 Euro (trzeba miec monety 1 lub 2 Euro)

Czy łatwo ten parking znaleźć czy raczej trzeba kluczyć i o pomoc pytać.
i jak tam potem z rowerami jechać tak jak auta czy jest osobny wjazd?

Anonimowy
# Napisano: 20 Kwi 2013 14:39
Odpowiedz 


Witam.
Proszę o to samo info na rok 2013 lipiec.
Auto z przyczepką. Jak z bezpieczeństwem?
Czy dalej można zostawić tam auto na tydzień, czy cena 12, nawet 15 euro jest aktualna?
Dziękuję z góry

Łukasz
# Napisano: 20 Kwi 2013 16:05
Odpowiedz 


Uważam, że lepiej wziąć ze sobą auto, kwestia jeszcze w ile osób jedziecie, jeśli pełen samochód, to różnica w cenie promu pomiędzy z a bez auta i przyczepki nie będzie wysoka, pewnie ze 100 zł na osobę max.

Aha, będę w czwartek w sassnitz, to sprawdzę i napiszę

Łukasz
# Napisano: 15 Maj 2013 13:57
Odpowiedz 


Parkingu w Sassnitz nie widziałem, ale za to miałem przyjemność 30 minutowej rozmowy z panami policjantami i celnikami, którzy sukcesywnie przeszukiwali wszystkie auta w porcie (mojego kolegi też) włącznie z ich obwąchiwaniem przez pieski, każda torba otwarta, alkohol i papierosy przeliczone i zaraportowane, czepiali się nawet roweru, czy jest faktycznie mój i czy mam rachunek na niego przy sobie. Nie sprawdzali aut wybiórczo, a dokładnie wszystkie kilkadziesiąt udających się na wyspę

idelka75
# Napisano: 20 Maj 2013 10:27
Odpowiedz 


Witajcie, też jestem żywo zainteresowana tym tematem, znalazłam takie info u źródła
http://www.faehrhafen-sassnitz.de/en/standort/touristen-information/

Pozdrawiam!

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2013 22:47
Odpowiedz 


Witam
Czy w okolicy Sassnitz jest jakaś stacja pałiw? Gdzie najlepiej zatankować ?
Dzięki za odp.
Grzesiek

Łukasz
# Napisano: 31 Lip 2013 00:16
Odpowiedz 


w Polsce, weź 10l kanister, to legalne. Jest kilkanaście km przed portem stacja.

Anonimowy
# Napisano: 31 Lip 2013 15:49
Odpowiedz 


Ok, dzięki Na mapce Google znalazłem Shella tuż przed wjazdem do Sassnitz. Mam nadzieje że to aktualne
Grzesiek

Łukasz
# Napisano: 31 Lip 2013 17:09
Odpowiedz 


aktualne

dworak
# Napisano: 24 Lip 2019 13:49
Odpowiedz 


Witam. Przed teminalem promowym jest parking. Płatne w euro (bilon albo banknoty), chyba nie kartą. Koszt w 6 euro za dzień. Nie można zostawiać wydruku za szybą, bo wypłowieje i skaner go przy wyjedzie nie odczyta.

Anonimowy
# Napisano: 20 Sier 2019 08:32
Odpowiedz 


Można też zostawić samochód w mieście, niedaleko hotelu. Jest nieco dalej ale nie płaci się nic

ksakwarele
# Napisano: 22 Sier 2023 12:19
Odpowiedz 


Polecam darmowy parking obok stacji benzynowej przy Gewerbepark 3, 18546 Sassnitz. Rowerem z przyczepką, z dziećmi na rowerach, do bramy portu 18min. W pośpiechu nie kliknąłem i nie zamknąłem auta, o czym przypomniałem sobie dojeżdżając do portu. Po tygodniu auto stało tak jak je zostawiłem.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej