Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / pierwsza wyprawa
Autor Wiadomość
ellan
Użytkownik
# Napisano: 18 Cze 2010 15:46
Odpowiedz 


witam i pozdrawiam wszystkich. wybieram sie z rodzinka w lipcu po raz pierwszy na wyspe i zastanawiamy sie czy wykupic objazdowa wycieczke czy mozemy liczyc spokojnie na komunikacje autobusowa? bedziemy sie poruszac z 4-letnim brzdacem i nie chcemy go za bardzo trzymac w autokarze przez te pare godzin naszego pobytu. jednoczesnie wiem, ze w wiele ciekawych miejsc bez problemu mozemy dostac sie autobusem. prosze o mala rade
ela

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 18 Cze 2010 15:50 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Planujecie wyjazd na jeden dzień? Jeśli tak to proponuję wypożyczyć rowery i przejechać się się wzdłuż wybrzeża do Svaneke (z Nexo). Posmakujecie nieco Bornholmu. Droga prowadzi wzdłuż skalistego wybrzeża. Po drodze mija się miejsce postojowe gdzie można coś swojego przekąsić, dalej Arsdale i Svaneke - wiele atrakcji, łącznie z wędzarnią Dystans wyniesie ok. 20 km w obie strony.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

magb2
Użytkownik
# Napisano: 20 Cze 2010 20:25
Odpowiedz 


Witam! Chcę zrobić prezent mojemu mężowi, który jest miłośnikiem natury, lubi wypoczywać czynnie i fotografować. Zamówiłam już dla nas bilety na prom na Bornholm. Pojedziemy tam po raz pierwszy. Czytam wszelkie informacje i czasami są one sprzeczne: zatem chcę się upewnić czy muszę posiadać paszport, czy wystarczy dowód osobisty? i jeszcze jedno : ile koron powinniśmy zabrać ze sobą na 5 dni (pola namiotowe, wyżywienie)? tak mniej więcej. dzięki

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 20 Cze 2010 21:04 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): magb2
czy muszę posiadać paszport, czy wystarczy dowód osobisty?

Wystarczy dowód.

Napisał(a): magb2
ile koron powinniśmy zabrać ze sobą na 5 dni

Ceny obowiązujące na polach zapewne już poznałaś. Co do zakupów w sklepach - polecane Netto - ceny niektórych produktów zbliżone do naszych w PL, inne produkty droższe, dużo promocji. Restauracje drogie. Wędzarnie umiarkowane. Trudno podpowiedzieć konkretną kwotę, to jest sprawa indywidualna.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 4 Sier 2013 09:30
Odpowiedz 


A jak ktoś nie ma ani dowodu ani paszportu tylko legitymacje szkolną?

Łukasz
# Napisano: 4 Sier 2013 10:58
Odpowiedz 


to masz przechlapane jak skontrolują, a w Polsce masz karę za brak posiadania dokumentu tożsamości, legitymacja szkolna, partyjna, każda inna wg prawa nie jest dokumentem tożsamości. Jest nim jedynie dowód osobisty i paszport, czasami także tolerowane jest pozwolenie na pobyt stały.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej