Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Ceny na polach namiotowych
Autor Wiadomość
mostofan1
# Napisano: 1 Lip 2010 13:05
Odpowiedz 


Witam! Czy możecie szepnąć słówko jakie są ceny na polach namiotowych? tzn. ile za osobę + namiot - dzięki.

Next
Użytkownik
# Napisano: 1 Lip 2010 23:35 | Edytowany przez: Next
Odpowiedz 


Camping Aakirkeby Galløkken Ronne Nordskov sannes Gudjem sandvig hasle dueodde

Dorosły 65 69 68 80 69 70 70 70
dziecko 30 35 34 55 35 35 35 41

namiot duży 0 30 20 50 25 25 30 45

Pozdrawiam. Oczywiście ceny w DKK

Anonimowy
# Napisano: 2 Lip 2010 12:21
Odpowiedz 


Dzieki NEXT-----pytam bo zastanawiam sie ile wziasc kasy na noclegiale juz mi lzej))))))))))))-pzdrawiam

ms
# Napisano: 12 Lip 2010 14:56
Odpowiedz 


byliśmy teraz na tanich polach namiotowych, zgodnie z numeracją z mapki:
6 - 20koron/osobę, brak prysznica, wieczorem cień, rano słońce
5 - 20koron/osobę, 20koron/prysznic (spory kawałek trzeba dojść do gospodarstwa, a kibel na pobliskim parkingu - z 50m od pola), wieczorem cień, rano słońce
4 - 20koron/osobę, 15koron/prysznic, WC i kranik z zimną wodą na polu, niewielkie, mocno zacienione pole
1 - 20koron/osobę, 2korony na minutę prysznica, porządny sanitariat. Niewielkie pole, zacienione, 2 ogniska z kratkami do grillowania, wg mnie najlepsze pole na wyspie.

mostofan1
# Napisano: 12 Lip 2010 15:10
Odpowiedz 


dzieki za info-no fakt to sa ceny dosyc niskie ale i warunki dosyc spartanskie.ja mam zamiar przeznaczyc ok. 50-70 koron za nocleg z namiotem wiec....mysle ze za te pieniadze bedzie juz cos barsdziej))))))) ale i tak z gory dziekuje za info!

ms
# Napisano: 14 Lip 2010 21:07
Odpowiedz 


osobiście nie widzę różnicy pomiędzy polem nr 1 a polami za 50-70koron... jak oglądaliśmy te "droższe" pola wydawały nam się wręcz gorsze - pod tym względem, że są mało zacienione i w namiocie można zdechnąć z gorąca...
czego "bardziej" potrzeba niż cienia i wody...?

TomDK
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2010 23:04
Odpowiedz 


oj nie zgodzę się. Na Nordskov Camping są miejsca zarówno na otwartej przestrzeni jak i wśród drzew. Do wyboru do koloru czy ktoś lubi słońce czy cień. No i porządne zaplecze, warte swojej ceny

lukka
# Napisano: 15 Lip 2010 15:41
Odpowiedz 


Witam, właśnie w sobotę ruszam na Bornholm, mam pytanie do ms, czy na placu nr 1 jest możliwość zaparkowania samochodu, z góry dzięki za odpowiedź

mostofan1
# Napisano: 16 Lip 2010 18:20
Odpowiedz 


Ja wyjezdzam 7 sierpnia i obiecuje ze, napisze wszystko pokolei i z cenami jak bylo -pozdrawiam iz ycze milego yrlopu

.
# Napisano: 21 Lip 2010 21:56
Odpowiedz 


Napisał(a): lukka
Witam, właśnie w sobotę ruszam na Bornholm, mam pytanie do ms, czy na placu nr 1 jest możliwość zaparkowania samochodu, z góry dzięki za odpowiedź

Byłam 2 lata temu na Bornholmie wlaśnie na polu nr 1 i oczywiście jest możliwość zaparkowania samochodu, ale nie bezpośrednio przy namiocie.

Anonimowy
# Napisano: 3 Sier 2010 10:16
Odpowiedz 


czy za samochod tez sie placi jak sie rozbijamy na polu?

Paweł
# Napisano: 28 Kwi 2011 21:02
Odpowiedz 


Hej. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pola nr 3? Interesuję mnie ceny i warunki sanitarne. Znalazłem sprzeczne informacje odnośnie sanitariatów. Jest tam w miarę przyzwoicie?
Pozdrawiam
Paweł

Anonimowy
# Napisano: 30 Kwi 2011 12:44
Odpowiedz 


Ceny na rok 2011 - 20 koron za noc, miejsce w kamieniołomie 300 metrów od gospodarstwa, jeden barakowóz z prysznicem i kiblem z zimną wodą, ale wody brak obecnie, chyba jeszcze gospodarz nie włączył, do tego jakaś kuchenka tamże, która teraz nie działała. Zakaz przyjazdu samochodem na pole, jeśli ktoś chce, samochód musi trzymać na terenie gospodarstwa. Generalnie warunki nie za ciekawe, ale na pewno lepsze jak na polu nr 5.

Anonimowy
# Napisano: 30 Kwi 2011 12:49
Odpowiedz 


Ceny na rok 2011 - 20 koron za noc, miejsce w kamieniołomie 300 metrów od gospodarstwa, jeden barakowóz z prysznicem i kiblem z zimną wodą, ale wody brak obecnie, chyba jeszcze gospodarz nie włączył, do tego jakaś kuchenka tamże, która teraz nie działała. Zakaz przyjazdu samochodem na pole, jeśli ktoś chce, samochód musi trzymać na terenie gospodarstwa. Generalnie warunki nie za ciekawe, ale na pewno lepsze jak na polu nr 5.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej