Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Bornholm po raz pierwszy
Autor Wiadomość
Izabela
# Napisano: 25 Lip 2010 18:36
Odpowiedz 


Chciałabym po raz pierwszy odwiedzić Bornholm z 5 -letnią córką, mężem i babcią w sierpniu, prawdopodobnie na weekend, bez noclegu. Zamierzamy wypłynąć z Kołobrzegu.Proszę polecić przykładowe miejsca, które warto zobaczyć w tak krótkim czasie. Czy korzystanie z wypożyczalni rowerów w Nexo podczas tak krótkiego pobytu miałoby sens?

Anonimowy
# Napisano: 25 Lip 2010 21:33
Odpowiedz 


Cześć,

na forum znajdziesz sporo informacji o wycieczkach i pobytach, takich na jeden dzień, na Bornholmie. W Twoim przypadku rozważył bym wycieczkę jednodniową lub wycieczkę rowerową - taką we własnym zakresie. Nie wiem jak babcia, czy da radę? Ostatecznie Wy decydujecie

Marek

TomekL
# Napisano: 25 Lip 2010 21:54
Odpowiedz 


Izabelo !
Jedyne co mogę Ci doradzić to jezeli kochasz Babcię - NIE JEDŹ ! Weekend / jak rozumiem dwa, trzy dni / BEZ NOCLEGU ! Po męczącej , wybujanej podróży sankami z Kołobrzegu, po niewątpliwych rewolucjach błędnikowych i przypadłościach z tym związanych, Babcia będzie musiała pare godzin odetchnąc, a nie wsiadac na niewygodny / przypadkowo wybrany /rower i pędzić w nieznane , bo czasu mało, a zwiedzić trzeba ! No chyba , że zostawisz tę szacowną osobę na ławce w Nexo, żeby doszła do siebie i przy okazji popilnowała wnuczkę...
... OK ! Teraz serio ... Rozumiem, ze pytasz o jednodniową wycieczkę. W porcie Nexo na uczestników takich jednodniowych wypraw czekają autokary, którymi organizatorzy wycieczek oferują objazd wyspy i odwiedzenie najciekawszych miejsc w czasie iście expresowym. To oczywiście trochę tak, jak lizanie cukierka przez papierek, ale z drugiej strony jedyna szansa, żeby tak wiele zobaczyć.
Pozdrowienia dla Babci !

goska66
# Napisano: 1 Sier 2010 17:29
Odpowiedz 


Chciałabym odwiedić Bornholm po raz pierwszy, we wrześniu. Czy któś może mi powiedzieć jaka tam jest pogoda w tym miesiacu oraz gdzie szukać zaakwaterowania? Oraz jak to wyglada cenowo i tak w ogóle? Pytam się dlatego, iz z opowiadań orza przeczytancyh informacji zachwyciło mnie to miejsce, w którym wydaje sie można zregenerować siły i odpocząc w spokoju.

mostofan1
# Napisano: 1 Sier 2010 18:00
Odpowiedz 


CZY JADAC ROWEREM I ZATRZYMUJAC SIE TYLKO NA 1 NOCLEG NA POLU KAMPINGOWYM JEST OBOWIAZEK WYKUPIENIA PASZPORTU KAMPINGOWEGO?

Anonimowy
# Napisano: 1 Sier 2010 18:11
Odpowiedz 


Napisał(a): mostofan1
CZY JADAC ROWEREM I ZATRZYMUJAC SIE TYLKO NA 1 NOCLEG NA POLU KAMPINGOWYM JEST OBOWIAZEK WYKUPIENIA PASZPORTU KAMPINGOWEGO?

Tak.

mostofan1
# Napisano: 1 Sier 2010 18:36
Odpowiedz 


gdzie sie go kupuje i jaki jest koszt?

goska66
# Napisano: 1 Sier 2010 19:50
Odpowiedz 


prosze odpiszcie

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 1 Sier 2010 20:23
Odpowiedz 


Informacje o paszporcie znajdziecie tutaj.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

lolek
Użytkownik
# Napisano: 1 Sier 2010 22:27
Odpowiedz 


Napisał(a): goska66
we wrześniu. Czy któś może mi powiedzieć jaka tam jest pogoda w tym miesiacu

o pogodzie info masz tutaj

a na inne pytania to odpowiedzi znajdziesz przeszukując inne tematy według tytułów, wystarczy trochę się wysilić :/

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2019 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej