Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Dzieci i rower - 1 dzień
Autor Wiadomość
Kati
# Napisano: 10 Sier 2010 12:41
Odpowiedz 


Witam. Chcę odwiedzić Bornholm w ramach jednodniowego wyjazdu z dziećmi 7 lat i 1,5 roku. Chcemy popłynąć promem z Darłowa a potem pojechać rowerami gdzieś... no i pytanie gdzie? Czy opłaca się odwiedzić Joboland czy lepiej pojechać do Naturnbornholm, czy po prostu potułać się po wyspie (kierunek Svaneke), co polecacie? Czy może wykupić jednodniową wycieczkę? (to raczej mnie nie przekonuje). Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

fifip1
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2010 12:46
Odpowiedz 


witam.
zapewne dopłyniesz do nexo. do svaneke bedziesz mial wiec zatem ok 9km. wypozyczalnia rowerów jest chyba kolo sklepu netto z tego co pamiętam. gdzies jest link z cenami i adresami wypozyczalni. svaneke jest chyba najbardziej urolkliwym miastem na wyspie. w jobolandzie nie byłem ale podobno fajnie. naturbornholm jest akurat w sam raz dla dzieci. a najclepsze jest wylegiwanie sie na plazy w duodee (ok 12 km na południe).
miłego pobytu choć jeden dzien to za mało

lolek
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2010 21:44
Odpowiedz 


lepiej wypożyczyć rowerki i podjechać do miasteczka i podziwiać jego urokliwe zakątki

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej