Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rejsy na Bornholm
Autor Wiadomość
dEnis
# Napisano: 28 Wrz 2010 11:23
Odpowiedz 


Przeglądałem trochę w sieci i na forum i już się zorientowałem, że jest kilka opcji na rejsy na Bornholm. Znalazłem możliwość płynięcia z Kołobrzegu i Świnoujścia oraz jakieś promy z Niemiec. Interesuje mnie przeprawa z kamperem, wygodnym i pewnym promem - czy taki rejs ze Świnoujścia jest pewny? Chodzi o przyszły rok, ok. lipca...

fifip1
Użytkownik
# Napisano: 28 Wrz 2010 12:27
Odpowiedz 


Ja płynąłem ze Świnoujścia. Przed majem jest promocja 50%. Z Kołobrzegu nie da się z autkiem. Tylko Niemcy albo Świnoujście. Pozdrawiam.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 30 Wrz 2010 10:53 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Jeśli chodzi o bilety promocyjne na rejsy promowe ze Świnoujścia to faktycznie taka promocja miała miejsce w tym roku oraz w roku ubiegłym. Co będzie w przyszłym roku nie wiadomo. O ew. promocji na stronie.

O aktualnych promocjach informujemy na forum lub poprzez newsletter - możesz się zapisać

PS
Z samochodem na Bornholm jedynie ze Świnoujścia lub z Sassnitz.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

dEnis
# Napisano: 3 Paź 2010 02:18
Odpowiedz 


Dzięki bardzo za informacje. Czyli na Bornholm najlepiej ze Świnoujścia przyjmijmy. Do newstellera już się dopisałem, dziękuje. Czekam na wieści Pozdrawiam wieczorową porą

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej