Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / [Ogłoszenie] Szukam chętnych na wyprawę rowerową
Autor Wiadomość
MARCO
# Napisano: 19 Sty 2011 20:37
Odpowiedz 


Szukam chętnych na wyprawę rowerową na Bornholm w drugiej połowie sierpnia 2011 r.

Marco

marco
# Napisano: 25 Sty 2011 19:59
Odpowiedz 


Witam,
Dziś podaję szczegóły, już mam prawie rezerwację ok Renne w terminie 21 sierpień do 28 sierpnia.
Jadę z żonę i poszukujemy małżeństwa aby obniżyć koszty wynajmu domku 4 os.
Sprawa pilna! Chcemy wcześnie rezerwować aby nie zostać na lodzie. Spędzanie czasu dowolne i nie zobowiązujące.

Marco

Anonimowy
# Napisano: 26 Sty 2011 22:36
Odpowiedz 


Jakbyś jeszcze podał jakieś namiary na siebie byłoby super np. e-mail

marco
# Napisano: 29 Sty 2011 21:08
Odpowiedz 


Anonimowy
Czy rzeczywiście jesteś zainteresowany tym wyjazdem?- "anonimowy" Jakie masz doświadczenie bo ja pisze serio.
Wyjazd byłby ze Świnoujścia, czy pasuje? Wszystko rezerwuje biuro i będzie taniej jak ktoś się zgłosi do 10 dni.
pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 29 Sty 2011 21:33
Odpowiedz 


Nie ma w tym roku promu ze Świnoujścia, więc najpierw sprawdź biuro w którym rezerwujesz czy Cię aby nie naciąga na zbyt wysokie koszty....

marco
# Napisano: 30 Sty 2011 17:14
Odpowiedz 


A ja twierdzę, że est. Płyniemy promem ze Świnoujścia o 23.00 do Ystad, stamtąd duńskim katamaranem Villum Clausen do Ronne.
W Ronne jesteśmy ok. 9.00 rano. Cena tego połączenia to 380,- zł w obie strony.
Marco

Anonimowy
# Napisano: 31 Sty 2011 08:16
Odpowiedz 


marco Policz jeszcze raz bo chyba kiepskawo z matematyki u Ciebie Albo masz błędne informacje

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 31 Sty 2011 15:51 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Rejs ze Świnoujścia jest możliwy, z tym że jest to rejs łączony. Rejs trwa ok. 9 godzin (2 promy). Co do cen to Anonimowy ma rację, bilety na połączenia promowe z Sassnitz lub Kołobrzegu są tańsze.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

marco
# Napisano: 31 Sty 2011 18:21
Odpowiedz 


Niestety kolega nie ma racji, oferta obowiązuje od 01.04-30.11.2011 i wynosi 900 SEK czyli ok 378 zł.PLN.
Kurs rzeczywiście dłuższy ale nie buja i jest komfort bo nawet masz kajutę.
Marco

Anonimowy
# Napisano: 31 Sty 2011 22:05
Odpowiedz 


jedyne co smutne to to ze polskie statki to juz tylko niebawem przybrzezna amatorska zegluga, likwidowane polaczenia promowe, redukcja kutrów rybackich spycha nas na kompletny margines krajów nadbałtyckich...

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 1 Lut 2011 12:43 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


marco

Oto ceny dla osób pieszych:

- Ze Świnoujścia 900 SEK, ok. 378 zł / osobę, w obie strony, rejs: ok. 9h (2 promy)
- Z Kołobrzegu 300 zł / osobę, w obie strony, rejs: 4.5h
- Z Sassnitz 70 Euro, ok. 280 zł / osobę, w obie strony, rejs: 3.5h

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 16 Lut 2011 13:37
Odpowiedz 


Hej! Ja ze swoim chłopakiem chcemy pojechaćw tym roku na rowerki na Bornholm i jesteśmy bardzo zainteresowani proszę o kontakt

Oczywiście jeżeli sprawa aktualna
pozdrawiam serdecznie
Anka

Anonimowy
# Napisano: 18 Lut 2011 07:41
Odpowiedz 


Dla osób jadących samochodem rozwiązaniem które ja też biorę pod uwagę jest rejs promem Stena Line z Gdyni do Karlskrony stamtąd około 200 km zjechać do Ystad i katamaranem Wilium Clausen do Ronne. Oczywiście dla mnie jest to wygodniejsze bo do Swinoujścia mam bardzo daleko i nie ciekawa droga to juz wolę te 200 km po gładkiej drodze w Szwecji przemknąć no i przewożnik ma moim zdaniem najrozsądniejsze ceny-choć zawsze z sentymentem będę wspominać Pomeranię.

marco
# Napisano: 18 Lut 2011 22:24
Odpowiedz 


Hej Anka,
sprawa aktualna ,mamy domek od 20 do 27 sierpnia na południu wyspy,
domek jest 4 osobowy posiada 2 oddzielne sypialnie, kuchnie , łazienkę
jest nas dwoje.
Czy chcecie do nas dołączyć??
Marco

ziom
# Napisano: 2 Mar 2011 18:25
Odpowiedz 


Jak znajdę żonę to dam znać bo sprawa jest bardzo ciekawa

Arek27
Użytkownik
# Napisano: 6 Mar 2011 09:20
Odpowiedz 


Hej, szukam chętnych osób na wyprawę rowerową wokół wyspy na początku czerwca Mam 27 lat i jestem z Poznania, czekam na info lub na gg

Anonimowy
# Napisano: 3 Kwi 2011 23:30
Odpowiedz 


Ja jadę 17 kwietnia na wyspę na 10 dni, jak ktoś chętny, to zapraszam.

kaśka
# Napisano: 8 Maj 2011 22:35
Odpowiedz 


hej
mogłabyś podać koszty tego pobytu/noclegu? tzn ile za noc za osobę w tym domku.
pozdrawiam
Kaśka

śog
# Napisano: 9 Maj 2011 00:20
Odpowiedz 


Marco propozycja jest aktualna? Planujemy wyjazd w tym samym terminie! Podpinam się także pod pytanie Kaśki i zadaję kolejne. Czy to domek na kempingu (jak tak to na którym?). Macie zamiar zabrać własne rowery czy wypożyczacie na wyspie? Jeśli Twoja oferta jest nadal aktualna...obejmuje tylko małżeństwa czy pary w związku nieformalnym także ?
Pozdrawiam.
Śog

radko
Użytkownik
# Napisano: 22 Lip 2013 10:18
Odpowiedz 


Witam
04.08.2013-10.08.2013 planję z kolegą wycieczkę rowerową po Bornholmie. Osoby chętne do przyłączenia się zapraszam na priva. W kupie zawsze raźniej

idelka75
# Napisano: 28 Lip 2013 15:30
Odpowiedz 


Sierpień 2 tygodnie z dziećmi - ktoś jedzie?

Hej, mieliśmy jechać w roku ubiegłym, nie wyszło. Wypływamy w ten piątek do Ronne!
Jedziemy: dwoje dorosłych, dwóch chłopaków (4 i 6 lat), 4 rowery i 2 przyczepki Będziemy nocować pod namiotami i przemieszczać się co kilka dni. Planujemy jechać zgodnie ze wskazówkami zegara
Jak ktoś będzie w podobnym składzie w tym czasie, zawsze byłoby fajnie się spotkać

Pozdrawiamy !

idelka75
# Napisano: 28 Lip 2013 18:18
Odpowiedz 


Hm, teraz dopiero zobaczyłam, że wątek dodałam tutaj zamiast na forum głównym - WYBACZCIE!

witoslawmal
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2013 09:45 | Edytowany przez: witoslawmal
Odpowiedz 


Witam w okresie 19.08 do 29.08 planujemy z żoną wypad na rowerach po Bornholmie .Jako bazę wypadową planujemy Aakirkeby Camping
gdzie zamierzamy rozbić namiot i tam mieć bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Jeśli byłby ktoś chętny na wspólny wypad zapraszam, kontakt witoslawmal@wp.pl

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej