Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Garmin Edge 800
Autor Wiadomość
Sajmon
# Napisano: 5 Kwi 2011 13:30
Odpowiedz 


Wybieram się na Bornholm i dalej do Szwecji. Przymierzam się do zakupu nawigacji, typowo rowerowej. Padło wstępnie na Garmin Edge 800. Ktoś z Was używa? Jakieś doświadczenia, przemyślenia, podpowiedzi?

MARIOBIKER
Użytkownik
# Napisano: 5 Kwi 2011 20:10
Odpowiedz 


Witam !
Z tego co sie dowiedziałem od osób, które były na Bornholmie to nawigacja Ci się tam nie przyda. Wszystko jest świetnie oznakowane, nie da sie zabłądzić. W informacjach turystycznych dosaniesz świetne mapy Bornholmu (gratisowe). A Szwecja polecm laminowane mapy, są mniej zawodne od nawigacji. Na rowerze grasuję już prawie dwie dekady i przyznam Ci się, że daleki jestem od kupna nawigacji. Pozatym trzeba jej pilnować bo to łakomy kąsek, wiadomo na Bornholmie i w Szwecji nie masz sie co bać miejscowej ludności lecz niestety są tam nasi rodacy a im nie wolno wierzyć. Ja będę na Bornholmie od 04.07. do 08.07.
Pozdrawiam !

Anonimowy
# Napisano: 5 Kwi 2011 23:42
Odpowiedz 


Ja jadę na wyspę 17 kwietnia i zostaję do następnego promu, czyli do 30 kwietnia. Nawigacja to ovi map w nokii, działa na 100%, ktoś może z Was jedzie w tym czasie na wyspę?

Sajmon
# Napisano: 6 Kwi 2011 00:01
Odpowiedz 


temat dotyczy nawigacji i Garmin Edge 800. Dzięki MARIOBIKER za informację, przydatne.

Jednak i tak przymierzam się do zakupu urządzenia. Ktoś używa, może się podzielić informacją?

szy
Użytkownik
# Napisano: 6 Kwi 2011 08:15 | Edytowany przez: szy
Odpowiedz 


A spójrz tutaj:

-> https://bornholm-ok.pl/forum/2_817_0.html

Oczywiście nawigacja się przydaje, a z oznaczaniem różnie bywa.

Pozdrowienia,
Szy.

--

Rowerem po Bornholmie

Sajmon
# Napisano: 7 Kwi 2011 12:04
Odpowiedz 


Wygląda to ciekawie, dzięki za namiar. Jak ktoś będzie miał jakieś ciekawe doświadczenia z 800-ka to proszę też o info.

szy
Użytkownik
# Napisano: 7 Kwi 2011 13:35
Odpowiedz 


Ale o 800-tce ogólnie chcesz dyskutować na forum o Bornholmie? :]

To nie lepiej na dedykowanym Garminowi forum w dedykowanym
800-tce wątku? :]

-> http://www.garniak.pl/viewtopic.php?f=12&t=9393

Szy.

fifip1
Użytkownik
# Napisano: 7 Kwi 2011 13:51
Odpowiedz 


witam
czy szy to ten pan od tańca z kompasem nitka.pl?
pzdr

szy
Użytkownik
# Napisano: 8 Kwi 2011 02:44
Odpowiedz 


Tak.

Szy.

Sajmon
# Napisano: 8 Kwi 2011 13:28
Odpowiedz 


Tam już przeglądałem i inne opinie w necie też. tak dopytuje tutaj z czystej ciekawości, wiadomo, że na typowych serwisach to za dużo maniaków jest a opinia maniaka nie do końca musi być obiektywna

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej