Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Pies na polach namiotowych
Autor Wiadomość
dariza
Użytkownik
# Napisano: 16 Maj 2011 15:53
Odpowiedz 


witam, jedziemy na Bornholm z naszym shihtzu, czy ktoś się orientuje w opłatach za psy na polach namiotowych? czy pies nie stanowi gdzieś problemu?

hund
# Napisano: 17 Maj 2011 10:12
Odpowiedz 


5 DKK na dobe

hund
# Napisano: 17 Maj 2011 12:53
Odpowiedz 


garsc informacji ze strony visitbornholm.pl

"Zwierzęta domowe są mile widziane na Bornholmie, jednak należy przestrzegać kilku zasad obowiązujących na terenie Danii. Przede wszystkim od właściciela wymagana jest dbałość o higienę i o sprzątanie po swoich pupilach. Należy posiadać higieniczne woreczki jednorazowe oraz łopatkę do usuwania odchodów, w niektórych miejscach dostępne są dystrybutory, gdzie torebeczki są bezpłatne. Zamiast takich torebek można również używać zwykłych woreczków foliowych, po usunięciu odchodów torebkę należy wyrzucić do kosza na śmieci.

Jeśli właściciel zostanie złapany na tym, że nie posprzątał - grożą mu za to wysokie mandaty.

Wiele domków letnich oraz pensjonatów i hoteli umożliwia pobyt z psem lub kotem, jednak fakt ten należy zgłosić już przy rezerwacji miejsca noclegowego. Psy muszą zostać zaszczepione przeciw wściekliźnie co najmniej 30 dni i nie więcej niż rok przed Państwa wyjazdem na urlop. Szczeniaki i kocięta młodsze niż 3 miesiące muszą mieć zaświadczenie od weterynarza o ich stanie zdrowia. 3 i 4-miesięczne zwierzęta muszą być zaszczepione.

Psy należy trzymać na smyczy, spuszczać je można tylko w miejscach do tego celu wyznaczonych, tylko w okresie od 1 października do 31 marca mogą biegać swobodnie, jednak odpowiedzialność za odpowiednie zachowanie czworonoga spada na jego właściciela. Na niektóre plaże można wprowadzać psy, jednak w tym miejscu muszą być one pod stałą kontrolą właściciela oraz uwiązane na smyczy, na niektórych plażach jest zakaz wprowadzania psów. Należy zawsze przestrzegać informacji zawartych na znakach, które umieszczone są przed wejściem na plażę."

dariza
Użytkownik
# Napisano: 17 Maj 2011 14:55
Odpowiedz 


dziękuję za garść (całkiem sporą) informacji

hund
# Napisano: 19 Maj 2011 10:15
Odpowiedz 


proszszsz

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej