Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Boderne
Autor Wiadomość
m arco
# Napisano: 20 Cze 2011 19:24
Odpowiedz 


Proszę o informacje,czy Boderne na południu -będę tam nocował - stanowi dobry punkt,aby organizować wypady rowerowe po całej wyspie?
Czy może lepsze byłyby okolice Nexo lub Ronne?
Będę wdzięczny za rady
Pozdrawiam -Marco

mick78
Użytkownik
# Napisano: 20 Cze 2011 20:28
Odpowiedz 


Punkt jak punkt zawsze trzeba wrócić. Uważam że północna część wyspy ma więcej ciekawych punktów do zwiedzania... no chyba, że zamierzacie plażować to lokalizacja ok. Może spróbujcie w Aakirkeby, macie rozwiniętą bazę turystyczną, markety, i blisko do lasu Almindingen, skąd "Cekelveje" poprowadzą Was w ciekawe zakątki. Pozdr Mick

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2011 08:57
Odpowiedz 


Cykelvej brzmi poprawnie .

mick78
Użytkownik
# Napisano: 27 Cze 2011 00:49
Odpowiedz 


ano tak Cykelvej literówka Najpiękniejsze odcinki to 10tka na północ od Hasle i odcinki w lesie Almindingen..

Anonimowy
# Napisano: 28 Cze 2011 21:08
Odpowiedz 


My mieliśmy bazę właśnie w Boderne. Przypłynęliśmy promem do Nexo a potem ok. 18km rowerami do Boderne. W ciągu tygodnia zwiedziliśmy, rowerami, wyspę od Hasle po Gudhjem no i środek wyspy. Resztę zostawiliśmy sobie na ten rok. Jak ktoś się uprze, to w tydzień da radę zwiedzić całą wyspę, ale my przyjęliśmy wersję lajtową z przerwami na poszwendanie się po miasteczkach czy gapienie się w niebo i inne takie tam .
Zakupy robiliśmy po drodze albo w Aakirkeby, bo Boderne nie ma sklepu, jest restauracja i galeryjki z ciuchami, które wyglądały na sezonowe. Jeśli cenisz ciszę i spokój a poza rowerowymi wycieczkami lubisz wieczorne spacerki lub poranne bieganie brzegiem morza, to miejsce jest idealne.

m arco
# Napisano: 29 Cze 2011 20:39
Odpowiedz 


OK,dzięki za cenne wskazówki-dobrych wiadomości nigdy za wiele
Marco

m arco
# Napisano: 29 Cze 2011 20:41
Odpowiedz 


OK,dzięki za cenne wskazówki-dobrych wiadomości nigdy za wiele
Marco

Tunia
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2011 22:12
Odpowiedz 


Nam się w Boderne bardzo podobało, bo po całym dniu na rowerach i zwiedzaniu tam można było odpocząć, fakt byliśmy w końcu sierpnia a to już lekko po sezonie i było już mało osób. Maleńki porcik dla wędkarzy i piaszczysta plaża, co prawda nie taka jak w Dueodde ale sympatyczna. Rozważaliśmy też Aakirkeby, ale wtedy na wieczór zostałoby nam tylko miasteczko a tak mieliśmy morze 50 m od domu, a zachody słońca były tam fantastyczne. Na miejscu restauracja a najbliższy pub ok.0,5 km.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2019 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej