Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Ronne Nordscov Camping POLECAM!
Autor Wiadomość
niedostepny
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2011 14:09
Odpowiedz 


Witam.
Właśnie wróciłam z Bornholmu ( niestety!! ).!! Polecam szczególnie wszystkim camping w Ronne przy ul. Antoinettevej 2. Jest to Ronne Nordscov Camping. Obszerny plac, dużo miejsca i wielki wybór miejsca do rozbicia namiotów, blisko plaża strzeżona jakieś 100m. Ładne, czyste i zadbane łazienki osobna dla mężczyzn, dla kobiet i jedna wspólna (ciepła woda płatna jak się nie mylę 1DKK za 45sek), darmowa toaleta dla dzieci. Dmuchana poducha dla dzieci, trampolina, możliwość wypożyczenia rowerów, pokój gier, wielki pokój z tv, obszerna kuchnia bardzo dobrze wyposażona utzrymana w czystości, możliwość zakupu swieżego chleba i bułek codziennie rano, miła obsługa, wprawdzie właściciel stwarza wrażenie że jest nieprzyjemny ale tylko tak wygląda naprawdę jest miły, pomocny... Cicha i spokojna okolica!! Jednynym minusem jest to że właściciele mają codziennie popołudniową sjeste od 12-15:00 w sezonie przerwa ta jest krótsza ale jest i trzeba się z tym pogodzić.
Także domki dostępne w ofercie tego campingu są bardzo ładne, w zależności od ceny, są domki mniej wyposażone i tańsze, także lepiej wyposażone z prysznicem i WC oraz kuchnią. GORĄCO POLECAM TEN CAMPING.!! Byłam tam przez 4 dni i jestem zadowolona!

mostofan1
# Napisano: 23 Lip 2011 22:27
Odpowiedz 


POTWIERDZAM-bylem tam rok temu jest tak jak opisujesz

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej