Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm - wyjazd z samochodem
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 22 Lip 2011 14:09
Odpowiedz 


W tym roku wybieram się pierwszy raz na tą wyspę.Mam zamiar objechać ją Peugeotem 205 rocznik 1993Jeśli fura nawali to warsztaty są tam jakieś?Pomoc drogowa jeżdzi?Ważne pytanie

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 22 Lip 2011 19:48
Odpowiedz 


Oczywiscie ze warsztaty sa, pomoc drogowa takze.Jednak...trzeba sie liczyc z bardzo wysokimi cenami uslug w tym warsztatowych.
Pozdrawiam

mick78
Użytkownik
# Napisano: 25 Lip 2011 23:16
Odpowiedz 


Ja pracuję w zawodowo w branży serwisowej. Hmh powiem szczerze, że żadnego warsztatu nie widziałem...a na pewno bym zwrócił uwagę...
Faktem jest że Ronne i Nexo praktycznie nie zwiedzałem. Pozdr Mick

MonaB
Użytkownik
# Napisano: 26 Lip 2011 07:29
Odpowiedz 


Warsztatów mijałam kilka w zeszłym roku. Korzystaliśmy też z pomocy drogowej w ramach naszego ubezpieczenia, miły Pan przyjechał po godzinie , poczarował i było ok. Z komunikacją problemu nie było, bo znał angielski .

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 26 Lip 2011 12:42
Odpowiedz 


Ja pracuję w zawodowo w branży serwisowej. Hmh powiem szczerze, że żadnego warsztatu nie widziałem...a na pewno bym zwrócił uwagę...

Widocznie sie slabo rozgladales.
Warsztatow jest mnostwo na wyspie i nie tylko w Ronne czy Nexo.
Prosze nie robic z wyspy totalnego odludzia gdzie biedni Bornholmczycy warsztatu samochodowego nie maja.B

MonaB
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2011 21:23
Odpowiedz 


Napisał(a): mick78
Ja pracuję w zawodowo w branży serwisowej


Proszszsz chłopaki bornholmskie mają pełne ręce roboty

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej