Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / 10 września PROM!!
Autor Wiadomość
Private
Użytkownik
# Napisano: 7 Wrz 2011 13:03
Odpowiedz 


Siema wszystkim.!!

Bardzo proszę kogoś kto się orientuje czy prom z Nexo do Kołobrzegu będzie płynął w tą sobotę 10 września. Pytam, ponieważ dzisiaj i prawdopodobnie jutro- sztorm na Bałtyku a ja mam bilet na ten dzień i nie wyobrażam sobie, że przez wiatr musiałbym zostać tutaj co najmniej 3 dni dłużej bo do następnej środy...

Bardzo proszę o info, ponieważ przypuszczam, że załoga ma dostęp do prognozy pogody na kilka dni naprzód

Z góry dzięki i pozdrawiam i modlę się o to, by wiatr na sobotę odpuścił a ja mógł wrócić do domku!!!

Módlcie się ze mną ;]

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 7 Wrz 2011 19:53
Odpowiedz 


Sobota nie wyglada zle- 7m/s wiec powinien plynac.
Powodzenia

Private
Użytkownik
# Napisano: 7 Wrz 2011 20:54
Odpowiedz 


Oo przyda się thx A jaka jest dopuszczalna siła wiatru na jak Jantara??

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 7 Wrz 2011 22:55
Odpowiedz 


To zalezy od wysokosci fali,kierunku wiatru ale do 11m/s smigaja. Jutro i w piatek bedzie 10m/s a w sobote spadek do 7.Spoko bedzie, bedziemy gladzic fale od strony wyspy

TomekL
Użytkownik
# Napisano: 9 Wrz 2011 10:51
Odpowiedz 


Nie masz sie co martwić ! Jutro rano 3B, a wieczorem 1-2B prosto w nos czyli z południa. Będzie jazda jak tramwajem

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej