Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Wrażenia po majówce 2012
Autor Wiadomość
sterniczka84
# Napisano: 5 Maj 2012 20:53
Odpowiedz 


Witajcie!

Właśnie wróciliśmy z bornholmskiej majówki. Było cudownie, choć nie ukrywamy, że dość mroźno (w nocy w namiocie temperatura spadała do ok. 0 st.) i wietrznie (jedynie ostatnie 2 dni wiatr dał nam wytchnąć). Zdecydowanie polecamy cieplutkie śpiwory! Nawet puchowe! Tanie pola namiotowe już funkcjonujące, chociaż gospodarze każdorazowo mocno zdziwieni naszym przyjazdem i faktem, że w takich temperaturach chce nam się podróżować na rowerach i spać pod namiotami

Na Bornholmie cisza i spokój. Miejsca, które znaliśmy z okresu wakacyjnego jako pełne turystycznego gwaru, teraz cichutkie i jakby lekko senne. Minus: nie wszystkie atrakcje turystyczne były jeszcze otwarte, ale za to ile saren i zajęcy zobaczyliśmy i to niekiedy z b. bliska, tego nie zliczymy.

Generalna ocena wiosennego Bornholmu bardzo pozytywna. Nawet do wszechobecnego zapachu gnojówki dało radę przywyknąć , choć niestety przywieźliśmy go ze sobą do Polski, bo namiot i ciuchy nieco nim przeszły.

Pozdrawiamy gorąco ekipę z Dolnego Śląska, z którą podróżowaliśmy oraz dziewczyny z Trójmiasta. Do zobaczenia na kolejnych rowerowych (i nie tylko) szlakach.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 10 Maj 2012 14:43
Odpowiedz 


Fajna relacja. Dzięki za opis wrażeń W maju sezon rusza, rozkręca się powoli. Zapachy i nie wszystkie atrakcje otwarte to normalne. Niemniej - najważniejsze wrażenia. Cieszymy się, że wyjazd się udał Pozdrowienia

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Lukasz
# Napisano: 11 Maj 2012 16:18
Odpowiedz 


Adminie, tu juz wiekszosc ciekawych miejsc otwarta, na deptaku w Ronne pelno turystow jutro ruszam do gudhjem i allinge, zobaczymy co tam slychac

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej