Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Jak dostac się na Rugię promem?
Autor Wiadomość
samosia02
# Napisano: 25 Cze 2012 17:17
Odpowiedz 


Czy ktos się orientuje skąd wypływają promy na Rugię? (jadę od strony Swinoujścia)
Chodzi mi o niemieckie miasteczka jak Peenemunde czy inne? Jaka jest cena biletu (samochód + 4 osoby)? W jakich godzinach kursują?
Gdzie najlepiej wsiąść i wysiąść. Będę zwiedzała wyspę a nie startowała dalej więc nie muszę wysiadać w Sassnitz!!!
Proszę o wszystkie informacje,które będą przydatne dla mnie

Anonimowy
# Napisano: 26 Cze 2012 12:57
Odpowiedz 


Jedyny prom samochodowy jaki znam, bo dwa lata temu z niego korzystałem jest dopiero kilkanaście kilometrów za Greifswaldem. Jedziesz na kierunek Stralsund i w miasteczku Reinberg skręcasz w prawo na Sthalbrode ,Glewitz / L30 / Są dobre oznaczenia . Za około 4 km jest przeprawa promowa na wyspę. Wtedy pływał w godzinach 8.00 - 21.30. Czas oczekiwania - to nie było dłużej jak pół godziny. Tyle samo mniej więcej trwała przeprawa. Nie powiem dokładnie, ale koszt za auto i dwie osoby, a w zasadzie jedną, bo kierowca liczony jest z autem to było 7-8 EUR.

samosia02
# Napisano: 26 Cze 2012 15:59
Odpowiedz 


Do jakiej miejscowości na Rugii ten prom dobija? Chcę dojechac do Sassnitz, zastanawiam się ile zaoszczędzę kilometrów płynąć zamiast jechać autem? Ile zajmuje droga autem przez most w Stralsundzie?

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej