Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Szwecja / Czy ktoś korzystał z pomocy ortopedy w Szwecji?
Autor Wiadomość
Lotar
Użytkownik
# Napisano: 21 Cze 2017 13:14


Moje pytanie dotyczy specjalistów, którzy potrafią zajmować się poważniejszymi urazami dotyczącymi stawów. Od jakiegoś czasu dokucza mi poważny ból stawów, przede wszystkim nóg i rąk. Wypadałoby, bym w końcu udał się do jakiegoś dobrego ortopedy. Zastanawiam się, czy nie lepiej udać się do takiego lekarza w Polsce, w sumie i tak tam niedługo będę. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Jak Wy postąpilibyście na moim miejscu? Może w Szwecji jest jakiś odpowiedni lekarz?

Marrys
# Napisano: 26 Cze 2017 09:39


Jak już to u nas w Polsce. Myślę, że mamy lepszych specjalistów a i finansowo wyjdzie Cię to dużo taniej. Zdrowia Życzę

Lotar
Użytkownik
# Napisano: 6 Wrz 2017 10:15


Ostatnio dość konkretnie uderzyłem się w kolano i boli mnie ono już od dłuższego czasu. Początkowo byłem przekonany, że ból z czasem minie, ale coś wydaje mi się, że wypadałoby udać się z tym do lekarza, najlepiej specjalisty. Niedługo wyjeżdżam do Polski, więc zastanawiałem się, czy nie udać się do lekarza już na miejscu, choćby w Szczecinie, bo akurat z tego miasta jestem. Myślicie, że warto jest udać się po taką pomoc właśnie w Polsce, czy jest może ktoś godny polecenia tutaj na miejscu? Z góry dziękuję za wszelkie informacje, które pomogą mi w podjęciu decyzji.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 6 Wrz 2017 11:45 | Edytowany przez: AdminForum


Tak Lotar, jeżeli odczuwasz problem z kolanem to udaj się z tym problemem do specjalisty.

PS
temat zamykam. Powód: spamowanie.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej